Ласкаво просимо в країну знань

Важливо

.
Вітаємо Вас на офіційному сайті Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №12!  
Всі ми почали шлях звідси - від першої сходинки і до останньої пісні на випускному. Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з рідною школою. У будь-якому куточку світу ви можете побачити, що відбувається в рідній школі, ознайомитися із життям школи (останні новини, реформи, зміни, події), дізнатися про педагогічний колектив, про учнів, що тут навчаються і навчалися і  згадати, якими коридорами ви бігали в дитинстві! 
Отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформаційний лист


День Захисника Україна та День козацтва
Весь тиждень у нас був насичений різноманітними заходами, присвяченими Дню Захисника України і Дню Козацтва. Найцікавіші, безумовно, Козацький герц та Урок Мужності з воїном, учасником бойових дій у зоні АТО Артемом Ситником. Ділюся фотографіями і від усієї душі вітаю мужніх захисників України нинішніх і майбутніх!


Всесвітній день захисту тварин
4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин, Всеукраїнський урок доброти. Активні учні нашої школи не могли бути осторонь.Наш Урок Доброти тривав три дні, бо саме стільки ми збирали корм, іграшки, ковдрочки для бездомних тварин з міського притулку. Збирали всім нашим дружним колективом:учні, батьки, вчителі.Не дивно, що саме до нас приїхали гості з міського притулку Марина Кожушко, Тетяна Грекул і троє собак! Радощам малечі не були меж, їх сміху , крику ,емоцій навіть собаки спочатку боялися.Отож, дивимося сьогодні новини на телеканалі "Візит".


"Голуб Миру"
День Миру. 
Виставка поробок "Голуб Миру". 
Кращі з кращих композицій у колективів 2-Г, 5-Б, 8-Б класів.День міста
Учні нашої школи - активні учасники свята з нагоди Дня міста. 
Мікрорайон № 3.
"Увага! Діти - на дорозі""
Місячник "Увага! Діти на дорозі".
Виставка малюнків та плакатів "Правила дорожнього руху".Учні 10-11 класу - учасники військово-патріотичної гри "Патріот"
Учні 10-11 класу - учасники військово-патріотичної гри "Патріот"

Учнівський Парламент 2018-2019 н.р.
Учнівський Парламент 2018-2019 н.р.


Президент та Голова учнівського Парламенту 2018-2019 н.р.
Президент та Голова учнівського Парламенту 2018-2019 н.р.

2010 © РХМ - Розробка сайту